Feminakit

Feminakit - intímna sprcha s obsahom koloidného striebra

Feminakit - intímna sprcha s obsahom koloidného striebra

Koloidné striebro je vodná suspenzia častíc striebra veľkosti viditeľnej len elektromikroskopom. Suspenzia je roztok pevných látok, v ktorom si kovové častice zachovajú svoju kryštalickú štruktúru a nerozpadnú sa na atómy s elektrickým nábojom (ióny). Častice striebra sa vznášajú v špeciálne čistej vode, ktorá nemá elektrický náboj. Pretože častice majú rovnaký elektrický náboj, odpudzujú sa, čo spôsobuje ich neustály pohyb.

Je dokázané, že koloidné striebro účinne zničí okolo 650 druhov choroboplodných mikroorganizmov. Princípom jeho fungovania je zničenie bielkovín týchto mikroorganizmov (ich stavebných častíc a enzýmov), pričom v prvom rade zabraňuje dýchaniu choroboplodných organizmov tak, že neškodí vlastným bunkám organizmu.

Kedy treba Feminakit používať.

Pošvu pred infekciami chránia laktobacily, ktoré metabolizujú glykogén vytváraný vplyvom pohlavných hormónov v sliznici pošvy, pričom produkujú kyselinu mliečnu a peroxid vodíka. Kyselina mliečna je zodpovedná za chemickú kyslosť pošvy (pH 3,9-4,2), ktorá nie je vhodná pre choroboplodné organizmy. Z kyseliny mliečnej sa uvoľňuje kyslík, ktorý zničí aj baktérie žijúce v bezkyslíkovom prostredí (anaeróbne baktérie).

Narušenie prirodzenej pošvovej flóry v dôsledku zníženia množstva kyseliny mliečnej je zodpovedné za väčšinu zápalov pošvy. V týchto prípadoch sa hodnota pH pošvy zvyšuje, znižuje sa kyslosť prostredia, čo dáva priestor na rozmnožovanie choroboplodných organizmov. Pri podobných ochoreniach použitie antibiotík je „prilievaním oleja do ohňa“, keďže tie zničia nielen choroboplodné organizmy, ale aj laktobacily, vytvárajúce kyselinu mliečnu, ktorá pošvu chráni, a tak sa stáva pošva dlhodobo bezbrannou. Stav sa môže takto aj stabilizovať, hlavne v prípadoch opätovného zápalu, čo nabáda lekára k ďalšiemu a ďalšiemu liečeniu pomocou antibiotík. Začarovaný kruh!

Používaním Feminakitu sa dajú zničiť nielen choroboplodné organizmy, ale vhodne sa upraví aj pH pošvy, čím sa predíde ďalším zápalom. Pri dodržiavaní správneho použitia Feminakitu totiž po aplikácii koloidného striebra nasleduje aplikácia kyseliny mliečnej. Ďalšími výhodami používania Feminakitu je, že sliznica pošvy, ktorá býva po zápaloch poškodená, sa regeneruje, a zároveň sa odstránia nepríjemné dozvuky (svrbenie, pálenie a pod.) po zničení choroboplodných organizmov medikamentmi. Na takéto ťažkosti bežné antibiotiká neponúkajú riešenie.

Zápal pošvy môže byť spôsobený aj rýchlo sa šíriacimi baktériami (napr. chlamýdiami), ktoré napádajú nielen bunky pošvy, ale aj maternice, pričom sa môžu dostať aj do brušnej dutiny, alebo vírusmi spôsobujúcimi rakovinu (napr. humánnym papillomavírusom). Preto je používanie Feminakitu vhodnou doplnkovou liečbou popri bežných lekárskych postupoch, ale v každom prípade nie je jej náhradou. O používaní Feminakitu v prípade ochorení spôsobených nebezpečnými, veľakrát pohlavným stykom šíriacimi sa choroboplodnými organizmami sa poraďte so svojím lekárom.

Naše tvrdenia podporujú výsledky výskumu ÉMI-TUV a výsledky Bay nanotechnológia.

Objem: 200 ml

Cena 1 balenie
10.99 € (331.08 Sk)
Cena 2 balení
21.98 € (662.17 Sk)
Cena 3 balení
29.67 € (893.84 Sk)

Vprípade objednania 4 alebo viac balení jednotná cena výrobku: 9.89 € (297.95 Sk)

Prepravné náklady:
Do 3 kusov:
3 € (90.38 Sk)
Od 4 kusov 0 €

Cena obsahuje aj DPH!

Povolenie ÚVZSR: OHVBPKV/9188-1/2010/Ko

e-mailová adresa:
zavriet


Pri objednaní piatich kusov koloidného striebra dostanete jedno balenie koloidného zlata zadarmo!

Vyskúšajte koloidné zlato a jeho priaznivé účinky na Vašu pokožku.

Víztisztító

Všeobecné vlastnosti

Slovensky vyhladavac BEST.SK Internetové obchody, e-shop, internetový obchod Vyhľadávač - Xsite.sk - taXi nájdi, čo potrebuješ! TOPlist Pozri.sk - vyhľadávač NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na
	slovenskom internete.
DAVAJ.sk - katalog slovenských odkazů Pridajlink.sk - katalóg web stránok Hodnocení a recenze obchodů www.Goog.sk - Vyhľadávač, katalóg a zoznam

Online-Obchod.sk | eShopy.sk - internetové obchody | EshopLink.sk | Doporučujeme.net | Katalóg web stránok
Inet-Zone - Webkatalog | Sovička - katalóg webstránok